Від морозів загинули уже майже 150 українців, — європейські ЗМІ

Февраль 13 11:49 2012

За кілька тижнів морозів в Україні загинули майже півтори сотні людей, що в три рази більше, ніж в Росії, і в п’ять разів більше, ніж у Польщі, — передає ТСН.ua
За даними європейських ЗМІ, цифри МНС по смертності в період холодів в Україні є заниженими.

В українському МОЗ зазначили, що переохолодження не є причиною всіх зареєстрованих смертей.

— У масовій статистиці, яку дають, не все переохолодження. Там є люди, які і вдома померли, люди, які були знайдені на вулиці, а там і серцеві напади є, — повідомила керівник прес-служби МОЗ Тетяна Юрченко.

Як зазначив експерт Центру Разумкова Павло Розенко, в Україні занижена кількість бездомних. Він зазначив, що за офіційною статистикою, їх налічується близько 15 тисяч, а, за інформацією громадських організацій, таких людей в Україні 600-800 тисяч.

— Очевидно, що державна статистика і по смертності є заниженою. Бездомні помирають не тільки на вулиці, вони помирають в непристосованих приміщеннях, де відсутня гаряче, та й будь-яке водопостачання Очевидно, що сьогодні ці смерті перебувають поза полем зору влади, — запевнив експерт.

На думку Розенка, причиною високої смертності в період морозів є два чинники: неготовність влади оперативно реагувати на надзвичайні ситуації та негативне ставлення до незабезпечених верств суспільства.

Нагадаємо, за інформацією МОЗ, станом на ранок 6 лютого від переохолодження загинули 135 людей.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.