У ПП «ВВ» забрали будинки

Февраль 09 14:18 2012

Житлові будинки, які раніше обслуговувало приватне підприємство «ВВ» (мікрорайон «Ювілейний»), передадуть на баланс інших міських ЖКП. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на сесії Рівнеради.

До цього рішення депутатів спонукали численні звернення рівнян, які нарікали на те, що згадане підприємство збирає квартплату, але не надає необхідних житлово-комунальних послуг. Крім того, ПП «ВВ» заборгувало десятки тисяч гривень міським і приватним підприємствам за послуги з вивезення сміття, за обслуговування ліфтів, має великий борг зі сплати податків. Тому депутати вирішили передати 29 будинків, які були на обслуговуванні в цього підприємства міським ЖКП «Сонячне» і «Західне». Це рішення відкладалося вже кілька місяців, однак ситуація на ПП «ВВ» не виправляється.

— Так ми захистимо наших мешканців, а приватна фірма хай сама розбирається із своїми негараздами, наголосив міський голова.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.