Не хочу вчитись, а хочу женитись

Февраль 09 09:41 2012

Дівчинка із Сарненського району поїхала на Львів­щину до хлопця, бо у дванадцять років вважає себе дорослою.

Пізнього вечора 30 січня цього року до чергової частини Рівненського міського відділу міліції звернувся чоловік, який повідомив про зникнення своєї неповнолітньої племінниці. 12-річна дівчина із Сарненського ра­йону ще пополудні виїхала маршруткою в напрямку Рівного. Але ні в Рівному не з’явилася, ні додому не повернулася, а зв’язок з нею обірвався.

Хоча до нічних пошуків долучилися правоохоронці рівненської та сарненської міліції, та одразу розшукати зниклу дівчину не вдалося. Було прийняте рішення щодо залучення додаткових сил і засобів. А начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко підписав розпорядження про заходи для встановлення місцезнаходження безвісти зниклої неповнолітньої та відпрацювання з цією метою Рівного, Сарненського та Здолбунів­ського районів.

На пошук дівчини орієнтували весь особовий склад рівненської міліції, залучивши до цього ще й працівників внутрішніх військ. Перевіряли залізничні та автовокзали, встановили зв’язки зниклої.

Результат не забарився. Дівчина знайшлася в місті Великі Мости Львівської області у 23-річного Олександра, з яким вона познайомилася через мережу Інтернет близько року тому.

Як виявилося, зникла неповнолітня вважає себе вже зовсім дорослою. Причиною свого зникнення вона назвала непорозуміння і постійні конфлікти з батьками та недостатню увагу з їх боку. Під час останньої сварки з мамою вона попереджала, що піде з дому, от і пішла.

– Для працівників кримінальної міліції у справах дітей пошук зниклих неповнолітніх є звичною справою, – повідомив начальник відділу кри­мінальної міліції у справах дітей УМВС Олексій Лозян. – Лише в січні 2012 року надій­шло 15 повідомлень про зникнення підлітків. 14 з них вдалося розшукати протягом доби. Однак міліція не може відстежити моральний клі­мат кожної сім’ї та вплинути на процес виховання, тому батькам слід пильнувати за поведінкою і намірами своїх дітей, приділяти їм більше уваги.

Тетяна МАРИНЧУК,
оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.