На вулиці Рівного замерзла людина

Февраль 09 14:26 2012

За даними станції швидкої медичної допомоги, з настанням сильних морозів у Рівному медпрацівники швидкої надали допомогу 20 постраждалим від холоду особам. 13 пацієнтів було доставлено в центральну міську лікарню, п’ятьох – в обласну, одного – в обласну дитячу. Четверо з постраждалих госпіталізовано в ЦМЛ із легким ступенем обмороження. Решті там надали допомогу, обігріли (у приймальному відділенні лікарні облаштовано пункт обігріву), напоїли чаєм і відправили додому. Третього лютого швидка медична допомога підібрала на вулиці замерзлу людину.

Як повідомила  заступник  начальника управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук, усі лікувальні заклади в період холодів працюють цілодобово.  Для обслуговування лікарями викликів на дому задіяно весь санітарний транспорт. Разом із медсестрами Товариства Червоного Хреста медпрацівники обходять самотніх людей похилого віку, за необхідності надають їм допомогу. До речі, безхатченків, які про­йшли курс стаціонарного лікування, залишають у лікарні до настання потепління.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.