Мороз чи надзвичайна ситуація?

Февраль 09 14:50 2012

Випуски новин в останні дні починає і завершує погода. Прогнози – наче зведення з фронту. Справжня зима, на яку з нетер­пінням чекали в грудні, тепер нарешті прийшла, але українці зустріли холоди прохолодно. Мабуть, призабули, яким буває справжній холод, відвикли від морозів? Ми вирішили поцікавитись у рівнян, що для них оці морози – звичайне явище чи надзвичайна ситуація? Ось що нам на це відповіли.

Людмила Кирилівна, пенсіонерка:

– Мороз мусить бути взимку, це нормальне явище. Звичайно, більшість часу сиджу вдома. Тільки зрідка доводиться їздити з мого мікрорайону Ювілейного в село Дуби Рівненського району. Там після сестриної смерті стоїть порожня хата, то в ній треба пропалити грубку. Палива я влітку заготовила. По дорозі трохи змерзну, але на те й зима.

Володимир Мельник, пенсіонер:

– Я маю з чим порівняти, бо прожив уже солідний вік, бачив у житті й більші морози. Думаю, що це нормальне явище, у природі повинен бути баланс тепла і холоду. Коли є такий баланс, то й життя гармонійне.

Ірина, приїхала до Рівного у відпустку з Німеччини, де працює і вчиться:

– Холоднувата цього року зима, що й казати. Я їха­ла з Німеччини, коли там було всього чотири градуси, різницю відчула на власній шкурі. Але мусимо перетерпіти, бо зима є зима. Для наших широт вона нормальна.

Галина Тимофіївна, пенсіонерка:

– Я-то кажу, що мороз – це звичайне явище, бо виросла в селі і з дитинства звикла до морозів, але попри це морози намагаюся пересидіти в хаті. Добре, що в квартирі тепло – на комунальників гріх нарікати, тож перезимую.

Наталія Антонівна, учителька ЗОШ № 28:

– У природі все мусить бути – і морози, і відлиги. Добре, звичайно, що в мороз дали дітям посидіти вдома, бо все-таки коли робити вибір, знання чи здоров’я, то здоров’я – головне. Вони відсиділи вдома найхолод­ніші дні, а тепер вчаться з новими силами.

Сергій, тимчасово не працює:

– Мороз має бути, це ж зима. Мене він не страшить. І нікого не повинен страшити, бо мороз – явище звичне.

Розпитували Людмила МОШНЯГА і  Світлана ПІКУЛА (фото)

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.