Можливість будівництва АЗС на Басівкутській вивчає спеціальна комісія

Февраль 09 13:57 2012

Міська рада сьогодні продовжила повноваження спеціальної комісії, яка вивчає законність будівництва АЗС на вул. Басівкутській.

За два тижні своєї діяльності комісія виявила цікаві факти. Зокрема, в архівах міської ради знайшли хронологію розгляду питання виділення землі на Басівкутській під спорудження АЗС. Питання піднімалося в 2003 році. Спочатку міська рада не надавала згоди на виділення землі під заправку, однак згодом погодила передачу ділянки на вул. Басівкутській в оренду фірмі «Агата». Приводом послужило звернення одного з тодішніх депутатів міської ради, який запевнив колег, що мешканці масиву Басів Кут не мають заперечень проти будівництва АЗС біля їхніх будинків. Однак, як з’ясувалося згодом, мешканці навіть не були поінформовані про те, що саме збираються будувати в їхньому масиві. Коли ж торік на ділянці почали підготовку до будівельних робіт басівкутці збунтувалися. Відбулися громадські слухання, на яких люди висловилися категорично проти спорудження АЗС. Адже, на їхню думку, майбутній об’єкт знаходиться неприпустимо близько до житлових будинків.

Міський голова Володимир Хомко розповів, що зустрічався з представниками компанії-орендаря. Як один із варіантів вирішення проблеми він запропонував підібрати їм іншу ділянку в місті взамін тієї, що у Басовому Куті. Однак остаточного рішення в цій справі поки що немає. Тому депутати погодили продовження роботи спеціальної комісії, аби отримати повну картину конфліктної ситуації. До комісії входять мешканці Басового Кута, депутати й експерти.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.