Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету

Февраль 08 09:01 2012

ІНФОРМАЦІЯ
управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно.

1. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення (площею 185,9 кв. м) на вул. Степана Бандери, 59 у м. Рівне. Балансоутримувач: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вартість об’єкта: згідно із звітом про незалежну оцінку на 30.11.2011 становить 601333 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

Мета використання: розміщення офісу; розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і провадить господарську діяльність з медичної практики; розміщення фінансової установи, банку, ломбарду, біржі, брокерської, дилерської, маклерської, рієлтерської контори; розміщення торговельного об’єкта з продажу продовольчих товарів (крім товарів підакцизної групи), непродовольчих товарів; розміщення суб’єкта господарювання, що провадить діяльність у сфері права (у тому числі надання нотаріальних і адвокатських послуг), бухгалтерського обліку та оподаткування; розміщення ветеринарної лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарної аптеки; розміщення майстерні з ремонту і технічного обслуговування електропобутових приладів, побутових товарів і технічного інвентарю, майстерні з ремонту ­радіотелевізійної та іншої аудіо- та відеоапаратури; розміщення ювелірної майстерні; розміщення перукарні, фотоательє.

2. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення (площею 71,3 кв. м) на вул. Степана Бандери, 59 у м. Рівне. Балансоутримувач: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку на 30.11.2011 становить 311927 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін.

Мета використання: розміщення офісу; розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і провадить господарську діяльність з медичної практики; розміщення кафе, бару, закусочної, кафетерію; розміщення фінансової установи, банку, ломбарду, біржі, брокерської, дилерської, маклерської, рієлтерської контори; розміщення торговельного об’єкта з продажу продовольчих товарів (крім товарів підакцизної групи), непродовольчих товарів; розміщення суб’єкта господарювання, що провадить діяльність у сфері права (у тому числі надання нотаріальних і адвокатських послуг), бухгалтерського обліку та оподаткування; розміщення ветеринарної лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарної аптеки; розміщення майстерні з ремонту і технічного обслуговування електропобутових приладів, побутових товарів і технічного інвентарю, майстерні з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури; розміщення ювелірної майстерні; розміщення перукарні, фотоательє.

Останній день прийому заяв: 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір. Заяви приймаються за адресою:
м. Рівне, вул. Соборна,12-а (приміщення міськвиконкому), каб. 211, тел. 22-24-96, 22-38-44, факс 0(362) 26-75-23. У разі надходження двох і більше заяв орендодавець (управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради) оголошує конкурс на право оренди.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.