Інформаційний бюлетень

Февраль 08 11:02 2012

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради повідомляє, що 20 січня 2011 року Рівненська міська рада прийняла рішення про приватизацію об’єктів комунальної власності і оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної оцінки.

Назва об’єкта: нежитлове приміщення в м. Рівне, вул. Набережна, 34, площа 24,5 кв. м.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу; копії документів, що посвідчують кваліфікацію працівників учасника конкурсу; копію сертифіката ФДМУ, що надає право проведення експертної оцінки державного майна за відповідним напрямом; бізнес-програму учасника конкурсу; один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;

Основна вимога до учасників конкурсу: наявність бізнес-програми, в якій зазначаються: рівень кваліфікації кадрів з питань експертної оцінки об’єктів приватизації; досвід проведення експертної оцінки державного майна; пропозиції щодо терміну проведення робіт; пропозиції щодо вартості проведення експертної оцінки об’єктів приватизації; калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням експертної оцінки; інші документи та пропозиції, що підтверджують якість виконаних експертних оцінок об’єктів приватизації, висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо діяльності учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо терміну виконання (зазначити в календарних днях), розміру (зазначити в гривнях) та порядку оплати робіт (зазначити в календарних днях) з оцінки нежитлових приміщень (будівлі) подаються в запечатаному конверті.

Конкурс з відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної оцінки об’єктів приватизації, відбудеться в управлінні комунальною власністю (вул. Соборна,12-а, каб. 211) 28 лютого 2012 року об 11.00.

Кінцевий термін прийому документів до комісії – 22 лютого 2012 року. У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання до конкурсної комісії неповного пакета документів заява на участь у конкурсі не приймається і експерт, як учасник конкурсу, не реєструється.

Суб’єкт оціночної діяльності має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Адреса конкурсної комісії: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211, тел. 22-58-95.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.