Торік ревізори виявили в області фінансові порушення майже на 50 млн грн

Февраль 08 09:17 2012

Фінансові порушення на суму 49,9 млн грн., виявили у 2011 році ревізори Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

Сума недоотриманих фінансових ресурсів становить 6,5 млн грн., незаконні, нецільові витрати та нестачі – 43,4 млн гривень. Окрім того, понад 72 млн. грн. втрат виявили спеціалісти інспекції, які залучалися до ревізій Держфінінспекції України та в інших регіонах.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 38,3 млн грн., що становить майже 77% від загальної суми виявлених порушень.

Серед найбільш масштабних контрольних заходів – ревізії в 11-ти підприємствах, установах області, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, де задокументовано збитків на понад 2,5 млн гривень.

Понад 300 тис.грн порушень, пов’язаних із втратами ресурсів, виявлено ревізіями використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям. Контрольним заходом було охоплено 14 управлінь праці та соціального захисту райдержадміністрацій і міськвиконкомів.

Про це повідомила прес-секретар Державної фінансової інспекції в Рівненській області Любов Клекотка.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.