У фракції «Батьківщина» в міській раді — новий голова

Февраль 07 13:00 2012

Кілька днів тому змінилося керівництво фракції «Батьківщина» в Рівненській міській раді. Тепер її очолює депутат Юрій Запорожець. Призначено також нових заступників голови фракції. Попередній керівник — Любомир Гладун сам відмовився від цієї посади. Про це він розповів журналісту «Семи днів»:

— На початку роботи нашої каденції, трохи більше року тому, я побачив, що багато депутатів вперше потрапили до міської ради, погано орієнтуються в її роботі, діяльності виконавчих органів. Тому запропонував свою кандидатуру на головування у фракції. Колеги мене підтримали. Тепер же багато чого змінилося, депутати «виросли». На жаль, мені як голові фракції не вдалося знайти порозуміння з бюро міської і обласної партійних організацій. Тож у фракції почалися певні непорозуміння, тому я вирішив скласти свої повноваження. За час мого головування ми подали найбільше поправок, зарекомендували себе як принципова фракція, що має свою позицію. Сподіваюся що так і залишиться. У вільний час планую зосередитися на партійній роботі, зокрема організаційних питаннях перед виборчою кампанією.

Тож відтепер найбільшу фракцію у міській раді (21 депутат) очолює Юрій Запорожець. Його заступниками обрано Олександра Курсика, який був заступником і у Гладуна, Віталія Першогубу та Володимира Грудницького.

write a comment

2 комментария

  1. Февраль 08, 10:12 #1 мамуля

    ну-ну, подивимося як ці нові вожді керуватимуть. знаючі люди кажуть, що фракція їхня тримається на чесному слові. один конфлікт — і всі розбіжаться

    Reply to this comment
  2. Февраль 08, 11:31 #2 Ivanivna

    Знати, мамуля, дано лише Богу. Прості смертні, які не володіють темою, можуть лише припускати. Можете сміливо передати своїм знаючим людям, щоб дарма не витрачали час на пусті сподівання і не видавали бажане за дійсне.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.