Інформаційний бюлетень

Февраль 06 15:17 2012

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності , які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок згідно з рішеннями міської ради від 26.01.12 про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення, а саме:

1. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення за адресою м.Рівне, вул. Хмільна, 40, площа – 466 кв. м, спосіб продажу –  викуп.

2. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення за адресою м.Рівне, вул. Вінницька, 60, площа – 446 кв. м, спосіб продажу – викуп.

3. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення за адресою м.Рівне, вул. Курчатова, 9, площа –780 кв. м, спосіб продажу: викуп.

4. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення за адресою: м.Рівне, вул. Хмільна, 6, площа – 94 кв. м, спосіб продажу – викуп.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь в конкурсі за встановленою формою; нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу; копії документів, що посвідчують кваліфікацію працівників учасника конкурсу; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ на проведення оцінки за відповідним напрямком; копію ліцензії Держкомзему на проведення землеоціночних робіт; бізнес-програму учасника конкурсу; калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт з експертної оцінки; один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Подані на розгляд конкурсної комісії документи повинні відповідати «Положенню про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою», затвердженого наказом Фонду державного майна України від 25 листопада 2003 року № 2100.

Основна вимога до учасників конкурсу: наявність бізнес-програми, в якій зазначаються: рівень кваліфікації кадрів з питань експертної оцінки земельних ділянок; досвід проведення експертної оцінки земельних ділянок; пропозиції щодо терміну проведення робіт; пропозиції щодо вартості проведення експертної оцінки земельних ділянок відповідно до наказу Фонду державного майна України від 24 січня 2011 року № 75 «Щодо звичайної ціни послуг на виконання робіт і послуг з оцінки майна, земельних ділянок та об’єктів аукціону»; інші документи і пропозиції, що підтверджують якість виконаних експертних оцінок земельних ділянок, висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо діяльності учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо терміну виконання (зазначити в календарних днях), розміру (зазначити в гривнях), калькуляції витрат з експертної оцінки (зазначити в гривнях) і порядку оплати робіт (зазначити в календарних днях) з оцінки подаються в запечатаному конверті.

Конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, відбудеться в управлінні комунальною власністю (вул. Соборна, 12-а, каб.211) 28 лютого 2012 року о 10.00.

Кінцевий термін прийому документів до комісії – 22 лютого 2012 року.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання до конкурсної комісії неповного пакета документів заява на участь у конкурсі не приймається і експерт, як учасник конкурсу, не реєструється. Суб’єкт оціночної діяльності має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Адреса конкурсної комісії: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211. Контактний телефон: 22-58-95.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.