Міліція шукає крадіїв півтори тонни металу, зрізаного з високовольтних опор

Февраль 03 10:00 2012

Правоохоронці розпочали активно відпрацьовували пункти прийому кольорових металів на Рівненщині та автотранспорт, який перевозить металобрухт. Причиною цього стала крадіжка кріплень з двох високовольтних опор у Рівненському районі. Одна з них живить ПАТ «Рівнеазот», інша — центр Рівного та три райони Рівненської області: Рівненський, Гощанський та Корецький.

За фактом крадіжки правоохоронці порушили кримінальну справу, тепер займаються пошуком зловмисників. За словами начальника Рівненського районного відділу міліції УМВС в Рівненській області Руслана Мельника, санкція статті передбачає як штраф, так і позбавлення волі строком до 3 років.

Нагадаємо, що 10 січня керівництво ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» звернулося із заявою про крадіжку до міліції Рівненського району. У заяві йшлося про те, що невідомі особи зрізали залізні кутники загальною вагою 1,5 тонни на двох опорах у Рівненському районі, чим завдали компанії збиток більш, ніж на 10 тис. грн.

Внаслідок дій невідомих осіб, обидві опори втратили щонайменше 50% своєї стійкості, а отже є ризик того, що вони можуть впасти через сильне обледеніння електричних проводів. До того ж, неподалік проходить залізна колія в напрямку Луцька, і, при падінні електричних проводів високовольтної лінії на колії. А ще при цьому рух залізничного транспорту може бути призупинений на невизначений час. А також, без світла залишиться частина Рівного та три райони Рівненської області: Рівненський, Гощанський та Корецький. Падіння іншої опори, яка живить ПАТ «Рівнеазот» може призвести до зупинки цього підприємства.

Відновити кріплення опор енергетики планують вже до середини лютого, а поки щодня виїжджають на місце та контролюють їх стан.

Тетяна КОРПУСОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.