Місцева революція в ЖКГ

Февраль 02 14:56 2012

У житлово-комунальному господарстві Рівного відбувся тихий переворот. Відучора кожен будинок Рівного має свою «ексклюзивну» квартплату.

Настав день, коли набуло чинності рішення виконавчого комітету «Про встановлення розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо для кожного будинку».

Про плюси і мінуси цього справді революційного кроку вчора розповіли журналістам міський голова Володимир Хомко та голова громадської організації «Рівненський центр “Со­ціальне партнерство”» Сергій Пінчук, який, власне, і заварив оцю кашу, коли спочатку довів, що квартирний тариф не відробляє його рідний жек, а потім переніс свій досвід боротьби з бездіяльністю ЖКП на все місто.

Чому тепер вартість надання послуг матиме в різних будинках різні значення? Та тому, що й самі будинки різні, а отже, різні умови роботи в них комунальників. При обрахунку тарифів, зокрема, враховувалися такі фактори: площа сходових кліток у під’їздах; площа прибудинкової території; стан будинку, обсяг необхідних робіт із поточного ремонту (на підставі дефектного акта по кожному будинку); кіль­кість, технічний стан і вік ліфтів; кількість осіб, які проживають у будинку, та загальна площа квартир.

За такого підходу для висотних будинків із порівняно невеликим терміном експлуатації та невеликою прибудинковою територією тариф суттєво – на 20-40 відсотків – зменшився. А для малоповерхової старої забудови він, навпаки, зріс.

Міський голова бачить у новій схемі роботи той очевидний позитив, що відтепер кожен будинок матиме інформацію про те, скільки грошей у ньому зібрали і скільки з цих грошей комунальники відробили саме в цьому будинку. Бо кошти, зібрані в одному будинку, не зможуть витратити на інший. Отже, відтепер має діяти справедливе правило, що хто як платить, той так і живе. Безумовним плюсом нововведення є й те, що у великих будинках тарифи зменшаться, ну а безумовним мінусом – що в маленьких будинках – зростуть.

Якщо проілюструвати ці тенденції на прикладі одного ЖКП «Сонячне», то у тринадцяти будинках, які обслуговує цей жек, тарифи зростуть до 10 відсотків, у шести – до 20 відсотків, а в трьох – у півтора разу. Тим часом у шістнадцяти будинках тарифи знизяться до 10 відсотків, у тринадцяти – від 10 до 20 відсотків, а в трьох – на 20 відсотків і більше.

Навівши отаку ілюстрацію, Володимир Хомко зауважив, що нині працівники ЖКГ, міська влада та й очолювані Сергієм Пінчуком громадські активісти зосередили всю увагу на тому, як можна зменшити тарифи для малих будинків, котрі від цієї «революції» потер­піли найбільше. Для цього міська влада створила спе­ціальну групу, члени якої найближчим часом мають обійти всі малі будинки і за­пропонувати їх мешканцям відмовитися від тих послуг, які найбільше впливають на зростання тарифів. Це – капітальні й поточні ремонти та прибирання прибудинкової території. Крім того, у декількох випадках доведеться штучно знизити тарифи, які зросли за нових підходів обчислення просто надмірно і ляжуть непосильним тягарем на кишеню споживача, зауважив Володимир Хомко.

Парадоксально, але факт: найбільший ріст відбувся в гуртожитках, де є своя, окрема схема нарахування плати за житло. Міський голова бачить єдиний вихід із цієї ситуації в дотуванні гуртожитків з бюджету.

Як усяка нова справа, ця теж виявить вузькі місця вже в ході впровадження. Але це не лякає головного «ідейного натхненника» побудинкових тарифів Сергія Пінчука, бо він розглядає новації як крок до прозорості: як у формуванні тарифів, так і в наданні послуг. Якщо мешканці знатимуть, що заплачені ними кошти можуть бути витрачені винятково на їхній будинок, то вони активніше долучатимуться і до контролю за цими коштами, і взагалі до всіх справ будинку. Для цього при новій системі оплати відновлюється вже призабута інституція домкомів. Ну хоча б для того, щоб після ремонту під’їзду (даху, ліфта і т.д.) представник будинку (голова домового комітету) підписав акт про виконання робіт чи його не підписав, вказавши, які недоліки ще треба усунути.

Але побудинковий тариф – це ще не все. Це тільки перший крок, за яким має бути наступний – рішення про періодичність послуг і графіки їх надання для кожного конкретного будинку. Над цим житлово-комунальні підприємства спільно з очолюваною Сергієм Пінчуком громадською організацією нині й працюють.

Звичайно, у цей перехідний період вилізуть на поверхню всі недоліки цієї справи, так ото, як із таненням снігу вилазить наверх прихований під ним бруд, вважає Володимир Хомко. А Сергій Пінчук каже, що це не тільки проблемний момент, але й шанс для наших жеків навчитися працювати не тільки з трубами, а й із людьми. Що ж, із цим важко не погодитися. Адже заради людей усе це й затівалося. Перший крок наших жеків назустріч людям має бути зроблений у найближчі тижні: до кожної квартири повинен прийти працівник жеку, щоб за­пропонувати мешканцям підписання нової угоди з новими умовами оплати.

Людмила МОШНЯГА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Февраль 24, 15:49 #1 Далекозорий

    Тут які революції не роби, а як люди звикли буть свиньми, то ніяка революція тобі не поможе.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.