Генеральна репетиція

Февраль 02 08:41 2012

У Бресті відбувся традиційний міжнародний турнір з баскетболу серед дівчат 1996-1997 років народження, присвячений пам’яті заслуженого тренера Білорусі С. Віторського. За почесний кубок боролися чотири команди з Росії, Білорусі та України.

Першого ігрового дня команда Рівненщини перемогла колектив із Санкт-Петербурга – 54:49. У наступному матчі рівнянки поступилися команді Москви – 55:61, а в заключному поєдинку на останніх секундах втратили перемогу в матчі з брестськими баскетбо­лістками (65:68). Відтак Рівненщина посіла третє місце, пропустивши попереду брестську та московську команди. Кращою серед рівнянок визнали Яну Голубош. Головний тренер команди Валерій Жартун вважає, що турнір у Бресті став останнім приготуванням нашої команди до четвертих ігор школярів України з баскетболу:

– Завдання здобути Кубок за будь-яку ціну перед командою не ставилося. Ми намагалися використати матчі з хорошими суперниками, аби максимально награти різні тактичні схеми. У поєдинках були задіяні всі дівчата, які поїхали до Бреста. Суперники зібралися досить сильні, майже однакові за рівнем майстерності. Наша команда поступалася лише зростом. Проте ми на рівних зіграли в усіх поєдинках. 6-11 лютого в Рівному відбудуться матчі в групі за вихід у фінал ігор школярів України. На дві путівки у фінал претендують команди з Рівного, Закарпаття, Івано-Фран­ківська, Тернополя, Хмельницького.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.