«Із нетерпінням чекаю четвер»,

Февраль 02 08:52 2012

– каже пенсіонерка з Олександрії Рівненського району Ганна Сергіївна Ничипорук

Ця привітна старенька жінка пішла на пенсію з Олександрійської лікарні, де відпрацювала 41 рік медсестрою (притому 36 – головною), і тепер після смерті чоловіка залишилась удома одна. Чим важливий для неї четвер? Та тим, що у цей день листоноша Валентина Олійник приносить у дім Ганни Сергіївни її улюблену газету «7 днів».

«Тоді я вже маю що робити, – каже Ганна Сергі­ївна, – читаю газету 2-3 дні від першого до останнього слова». А коли на вихідні до неї приїжджають діти й онуки з Рівного, то вона їм переповідає всі новини. Буває, що вони, рівняни, дізнаються від мами в Олександрії про те, що діється в їх рідному місті.

Отже, читаючи «7 днів», Ганна Ничипорук щоразу згадує добрим словом сільську поштарку Валю, яка чотири роки тому порадила їй передплатити цю газету. Тепер, коли за вірність нашому виданню на долю активної перед­платниці газети випав ще й суперприз – плазмовий телевізор, вона впевнено каже, що «7 днів» – це її газета назавжди.

«Я люблю цю газету за те, що вона завжди намагається захистити людину, допомогти їй. Бажаю журналістам так працювати й далі, щоб газета “7 днів” була надійною порадницею своїх читачів, особливо в питаннях правового та соціального захисту».

Людмила МОШНЯГА

P. S. Провести  до редакції  бабусю, яка над усе боїться слизької дороги,  взявся її внук-студент Андрій. «Оце для нього й буде телевізор, – тут же вирішила долю свого призу  Ганна Сергіївна. – Їм, молодим, більше треба».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.