У центрі профтехосвіти служби зайнятості навчатимуть новим професіям

Февраль 01 15:33 2012

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості отримав ліцензії на навчання новим професіям у сфері інформаційних технологій, одна з яких – оператор інформаційно-комунікаційних мереж.

Навчальна програма підготовки за цією професією складена таким чином, щоб слухач отримав базові знання одразу за декількома напрямами. Навчання триває п’ять місяців. Після завершення випускники отримують свідоцтво державного зразка. Для безробітних, спрямованих у начальний заклад центрами зайнятості, отримання професії безкоштовне. Можливе навчання за кошти роботодавця або за власні.

Методисти навчального закладу стверджують, що після завершення курсу випускник зможе розпочати кар’єру за декількома напрямами: стати монтажником, ремонтником обладнання або продавцем-консультантом у магазині комп’ютерної техніки та периферійного обладнання, менеджером з постачання комп’ютерної техніки та обладнання, помічником системного адміністратора чи адміністратором сайту.

Наша довідка: Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання за 51 професією та більш як 200 напрямами підвищення кваліфікації. У 2011 році тут проходили навчання  7056 слухачів, з них понад 1400 безробітних, спрямованих центрами зайнятості інших областей України.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.