На папір і каву депутатам гроші передбачили

Февраль 01 13:03 2012

На депутатську діяльність у 2012 році в міському бюджеті передбачили 134,5 тисячі гривень. Левова частка цієї суми – понад 130 тисяч, піде на матеріально-технічне й організаційне забезпечення роботи депутатів. Кошторис видатків на депутатську діяльність у 2012 році затвердили на черговій сесії Рівнеради.

Отож на папір, канцтовари, візитки, диски, конверти і так далі планують витратити за рік 68,5 тисячі гривень. Найбільшою статтею видатків тут стане закупівля паперу і канцтоварів. На покриття автотранспортних витрат передбачили 13 тисяч, а на оформлення сесійної зали, придбання стільців – ще шість.

Організаційне забезпечення, тобто відрядження, відшкодування середньої зарплатні, преміювання, представницькі витрати, створення умов для роботи депутатів: кава-чай, цукор, мінеральна вода тощо потягнуть аж на 62 тисячі гривень. Найбільші витрати в цьому розділі – 18 тисяч гривень – передбачені на використання і обслуговування техніки.
На передплату періодики й забезпечення депутатів законодавчими документами запланували ще 4 тисячі гривень на рік.

Під час погодження кошторису в сесійній залі говорили про необхідність забезпечення депутатів проїзними квитками на тролейбус. На це пропонували виділити 50 тисяч гривень. Мовляв, не всі депутати мають власні авто і тому змушені користуватися громадським транспортом для здійснення своїх повноважень. Раніше міська рада купувала депутатам проїзні, однак такою можливістю користувалися не всі, дехто брав такі квитки для своїх помічників. Щоправда, у цього питання в сесійній залі було більше противників, ніж прихильників. Тож за виділення грошей на проїзні депутати не проголосували. А кошторис залишили незмінним – на свою діяльність упродовж року запланували 134,5 тисячі гривень.

Наталія КОРКОШ

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.