9 лютого в Рівному відбудеться тренінг для журналістів

Январь 31 14:24 2012

Національна спілка журналістів запрошує журналістів на тренінг «Тематична сегментація як засіб організації високоефективної роботи журналістів», який відбудеться 9 лютого в Рівному.

Організатор навчання Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест» проводить одноденний медіа-захід.

Місце проведення: м. Рівне, готель «Мир», вул. Міцкевича, 32.

Медіа-захід складається з презентації Проекту USAID «АгроІнвест», творчого конкурсу щодо обізнаності журналістів про земельну реформу, тренінгу та прес-конференції.

Під час тренінгу журналісти дізнаються про особливості, переваги та недоліки подієвої і малоподієвої журналістики, про здатність тематичної сегментації забезпечити планомірне, повноцінне та об’єктивне висвітлення земельної теми, яка належить до числа найактуальніших, про спроможність тематичної сегментації значно полегшити формування довготермінових та короткострокових інформаційних кампаній, до розробки та втілення яких часто вдаються громадсько-політичні та ділові ЗМІ.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.