Митники радилися з виробниками про електронне декларування

Январь 31 10:16 2012

25 січня рівненські митники організували нараду з представниками місцевих підприємств щодо електронного митного декларування.

У нараді взяли участь активні суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, що перейшли на електронне декларування: ДП «Ексімп-Рівне», ТОВ «Самгаз», ТзОВ «АЛС-Захід», ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ТзОВ «Одек Україна», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ТзОВ «Швейно-торгове підприємство «Маяк» та інші. Нараду проводив заступник начальника Рівненської митниці Олександр Огороднік. Кожен із присутніх мав можливість озвучити ті проблемні питання, з якими довелося зіткнутися в процесі застосування електронної форми декларування.

Окрім проблемних моментів, які в більшості випадків виникають у процесі взаємодії з іншими державними установами, присутні наголосили, що отримали суттєві переваги від впровадження електронного декларування. Зокрема, відпала необхідність постійного перебування представника суб’єкта ЗЕД в підрозділі митного оформлення — все вирішується на робочому місці, скоротився час, необхідний для оформлення, зменшився вплив суб’єктивного людського фактору.

write a comment

1 Comment

  1. Январь 31, 12:40 #1 Зменебралихабарі

    Коли вже хто укоротить руки цим митникам?! З тих пір, як у нас командують оці з нової генерації 30-річні митні генерали, усіх обклали данню і деруть. як з липи лико! Хоч би вже їх загребли та посадили. Вони цього заслуговують більше, як Луценко! Треба щось із цим робити! Люди, не мовчіть!!!!!!!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.