Депутати разом із комунальниками борються з вуличною несанкціонованою рекламою

Январь 31 10:08 2012

На засідання депутат прийшов із цілою купою вуличних оголошень

Коли зникнуть оголошення на стовпах і парканах? Відповісти на це питання не спромоглася поки що навіть депутатська комісія, яку створили для боротьби з цим явищем.

У понеділок, 30 січня ця комісія засідала вже вдруге. Головував Олександр Курсик, а розібратися зі шляхами подолання стихійного розклеювання паперового сміття йому допомагали представники міськвиконкому й управління ЖКГ. Молодий депутат висловив щире співчуття комунальникам, адже саме вони повинні щодня чистити електричні опори, паркани, двері під’їздів і навіть конструкції носіїв «легальної» реклами від оголошень. Але нові різнокольорові листочки за годину скрізь з’являться знову.

– Ось прийти б до офісу фірми, яка таким чином намагається зекономити на цивілізованій рекламі, й заклеїти їхніми ж оголошеннями всі стіни! – пожартував депутат. – А якщо серйозно, то майже кожен із понад двох десятків абонентів, які відповіли на мої дзвінки за номерами зі стихійних об’яв, на запитання, чому порушують правила розміщення реклами, відбріхувався, що «не знав». Насправді ж кожен в курсі, що накласти штраф можна лише на людину, яку впіймали за розклеюванням, рекламодавець завжди залишається безкарним, хоча санкції за таке порушення передбачені досить суворі.

Ольга Тимчак, головний спеціаліст відділу благоустрою міського управління ЖКГ, запевняє, що в місті достатньо спеціальних дощок, на яких кожен охочий може наклеїти своє рекламне оголошення:
– Жеки і ОСББ прикріпили такі біля під’їздів майже всіх житлових будинків, – розповіла вона. – Кілька фірм запропонували, а деякі вже заключили договори з нашим управлінням і встановили конструкції для розклейки оголошень, які мають естетичний вигляд. Частину площі рекламісти використовуватимуть для своїх потреб, іншу може використати хто схоче. Але наші люди наклеюють оголошення де заманеться, й ніяк не зрозуміють, що на ранок двірники зведуть їхню працю намарно: обдеруть все!

Сергій СНІСАРЕНКО

Наша довідка:

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів –
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.