В області визначать «Гордість Рівненщини»

Январь 31 11:48 2012

У лютому відбудеться підсумкове дійство проекту «Гордість Рівненщини-2011». У його рамках представники журі, а також краяни визначають найдостойніших жителів області, тих, хто формує її імідж.

Цьогоріч тих, ким Рівненщина може пишатися, оберуть із 357 претендентів, які представляють усі райони області. Учасники розподілені в 9 номінаціях – «Влада та політика», «Бізнес», «Культура і духовність», «Медицина», «Спорт», «Освіта», «Безпека і правопорядок», «Сільське господарство», «Громадська діяльність, благодійництво».

Найбільше претендентів на перемогу в рейтингу з Радивилівського, Костопільського, Гощанського, Сарненського районів, натомість найпопулярнішими є номінації «Освіта» і «Влада та політика».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

10 комментариев

 1. Февраль 06, 10:03 #1 Yura96

  Голосуєм за Школяра Івана В’ячеславовича (Влада та політика).Буду дуже вдячний усім хто проголосує!!! Дякую)

  Reply to this comment
 2. Февраль 06, 16:53 #2 Андрій С. Бандера 66

  Шановні, голосуйте за Клепацького Дмитра Володимировича. Він працював в ОВС тривалий час та на даний час займається достойною громадською діяльністю. Щиро вдячний!!!!!!

  Reply to this comment
 3. Февраль 07, 11:17 #3 adik

  шановна редакція газети 7 днів, запитайте у адміністратора сайту Гордість рівненщини чи голосування чесне,, а то дуже хочеться знати хто голосує за деяких кандидактів за ніч по 150 голосів , хочемо при завершені голосування висвітлення голосів, хай нададуть доступ для перегляду надходження голосів. Дуже!!! все схоже на те що деяким кандидитам просто редагують кількість голосів,

  Reply to this comment
 4. Февраль 11, 13:07 #4 ярик

  Прохання проголосувати за Чернецького М,Л

  Reply to this comment
 5. Февраль 13, 14:36 #5 pkovpak

  Шановні панове! А от про Костопільського «номінанта» Тильмана Василя Івановича, знають всі в місті як він прийшов до влади і хто він взагалі такий. Це «Вася Монах», Костопільський кримінальний авторитет, очолював Партію Регіонів в місті, а потім добрався до посади заступника голови РДА, а зараз заступник Костопільської райради. Це не Гордість Рівненщини – це ГАНЬБА Рівненщини, який дав вказівку, щоб йому «наклепали» голосів на сайті для виграшу. Хіба це можливо, щоб за одну ніч з 400 голосів набрати 1500? Вася, так не чесно ?

  Reply to this comment
 6. Февраль 14, 20:52 #6 drozd

  І мене беруть сумніви про чесність голосування. Як за людину з невеличкого села, де кількість жителів добігає до 1000(від немовлят до стареньких, які й про інтернет нічого не знають), за один день подано понад 500 голосів?! Погоджуюсь про те «що деяким кандидитам просто редагують кількість голосів»(adik )

  Reply to this comment
 7. Февраль 16, 08:11 #7 Василь

  Доброго дня панове та пані, а також кандидати на почесне ім’я Гордість Рівненщини. Подивіться, як проходить голосування де таке бачено, ГАНЬБА ГОЛОСУВАННЮ, ФАЛЬСИФІКАЦІЯ ОДНОЗНАЧНА!!!!!!!!
  Як на таке можна дивитись, щоб кандидат від початку голосування з 03.02.12 по 14.02.12 набрав близько 500 голосів, а з 14.02 по 16.02 ці голоси зросли до 1375 (мда вже 1400). Шановний Кіранчук Іван Вікторович в розділі медицина, моживо хватить ВАШОМУ ХАКЕРУ добавляти голоси. Це ганьба. І «оце» буде гордістю Рівненщини? Якщо така тенденція збережеться, то ще 2 дні і в нього беде більше 2000 голосів, це повна неповага до своїх співвітчизників та ГАНЬБА голосуванню.
  nФАЛЬСИФІКАЦІЯ ГОЛОСІВ!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 8. Февраль 16, 19:51 #8 progr

  так. ця накачка голосів робиться елементарно.Можливо є якісь застережні заходи ??

  Reply to this comment
 9. Февраль 20, 11:14 #9 loca

  Щодо «накрутки» голосів, то це стосується і сфери культури просто небачене нахабство! Ганьба і несправедливість тим кандидатам,які здобувають свої голоси нечесними способами!!!!

  Reply to this comment
 10. Февраль 21, 20:31 #10 doc7272

  чому останній тиждень доступ на сайт відсутній??? Сервер перевантажений!!! Біда то яка… Адміни чекають хто більше бабла дасть? Чи зверху команда ще не поступила??? ГАНЬБА!!!!

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.