Високі зарплати Кабмін обкладе «драконівськими» податками

Январь 31 13:56 2012

Осіб, які мають за місяць доходи більші за 100 тисяч гривень, Кабмін хоче обкласти підвищеними податками, заявив прем’єр Микола Азаров.

Законопроектом, який планують подати в Раду на найближчій сесії, пропонується, щоб багатії платили не 17% прибуткового податку, а 30-40%, повідомляє ТСН.ua

«Фактично йдеться про податок на розкіш, будуть враховані не лише зарплати, але й дивіденди, роялті. Так, люди мають право отримувати високі доходи і витрачати їх на предмети розкоші, але вони повинні поділитися з суспільством», — пояснив прес-секретар прем’єра Віталій Лук’яненко.

За даними досліджень аудиторської компанії «Ернст енд Янг», новій податок вдарить в першу чергу по вітчизняних топ-менеджерах, які отримують від 120 тис. грн на місяць у фармацевтичних фірмах, до 450 тисяч у нафтогазовій сфері, 500 тисяч в банках і 150-800 тисяч у важкій промисловості.

Зі свого боку аналітик Міжнародного центру політичних досліджень Олександр Жолудь стверджує, що податки вдарять, як завжди, по середньому класу, який вже заробляє достатньо, щоб платити 30%, але мало, щоб виводити свій прибуток в офшори.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.