Уродженка Рівненщини Тетяна Ширко стала учасницею шоу «Голос країни»

Январь 30 15:55 2012

Троє з чотирьох зіркових тренерів обрали співачку Тетяну Ширко з Костополя під час «сліпих» прослуховувань на телевізійному шоу «Голос країни». Ефір передачі відбувся 29 січня на телеканалі «1+1».

До дівчини, яка виконала пісню з репертуару Вітні Хьюстон, повернулися Олександр Пономарьов, Олег Скрипка та Валерія. Останню й обрала своїм тренером юна співачка.

У день запису телепередачі (грудень 2011 року) дівчині виповнилося 19 років. Від проекту «Голос країни» Тетяна Ширко хоче отримати максимум досвіду та позитивних емоцій.
Підтримали співачку у студії її друзі — рівненські шоумени Сашко Невже та Сергій Попик.

Тетяна Ширко народилася у 1992 році в м. Костопіль у родині музикантів. Займається музикою з п’яти років. Неодноразово брала участь та перемагала в різних вокальних конкурсах. У 2010 році посіла друге місце на міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля» в Юрмалі. Нині навчається на четвертому курсі Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра., і ці плани почали справджуватися вже на «сліпих прослуховуваннях», які відбували 29 січня, адже вони проходили у День народження конкурсантки.

відео з прослухування http://www.youtube.com/watch?v=rmFV69-niv0

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.