Пункт обігріву в Рівному сьогодні перевірив Василь Берташ

Январь 30 18:07 2012

Сьогодні голова облдержадміністрації Василь Берташ відвідав намет для обігріву, який рятувальники встановили біля кінопалацу «Україна» ще до початку сильних морозів. Приводом для такої поважної інспекції послужило те, що в найближчі дні синоптики обіцяють рівнянам ще більше похолодання – до 28-30 градусів морозу.

У наметі для обігріву і вдень, і вночі чергують троє рятувальників: бійці МНС і психолог. Тут тепло, сухо і затишно. Відпочити можна за столиками (їх тут чотири) або на ліжку. Для відвідувачів завжди кипить чай, є й бутерброди – з ковбасою, бужениною і салом. Коротаючи час, можна почитати газету «Сім днів».

Загалом Василь Берташ залишився задоволеним роботою пункту обігріву. Хоча відразу ж запропонував налагодити ще й гаряче харчування.

Інспекція очільника області не завадила кільком відвідувачам зігріватися в теплому наметі.
Один з них, Микола – житель Бродів. Він інвалід, втратив здоров’я під час служби в армії. Бідаха вже 30 років чекає від держави квартиру, а поки що мігрує між базарами і вокзалами в різних обласних центрах.
– Спасибі хлопцям: тут добре, тепло, і рятувальники ставляться до кожного з повагою. Хоча не завадило б і миску гарячого супу чи борщу, – зітхнув він і пішов шукати недорогу їдальню.

Інший відвідувач, пан Володимир, виглядав абсолютно благополучним.
– Я рівнянин, пенсіонер, – каже він. – Йшов через парк додому від онуків, трохи змерз і вирішив зігрітися. Вчора теж сюди заходив. Цей намет – річ, дуже потрібна для всіх.

Рятувальники розповіли, що у першій половині дня в пункті обігріву вже побували 52 відвідувачі. Увечері й уночі їх буде більше: щодоби приходять погрітися не менше сотні людей. Рятувальники чергуватимуть у наметі, аж доки на дворі стоятимуть тріскучі морози.

Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.