На Рівненщині відкрили «Країну смаку»

Январь 30 11:11 2012

Підприємство відкрили в селі Бугрин Гощанського району. Тут вироблятимуть заморожені напівфабрикати з курячого, індичого та яловичого м’яса. На відкритті минулої п’ятниці побував Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Країна смаку» виготовлятиме щодоби 25 тонн продукції. Це перше підприємство в державі, яке продукуватиме м’ясні напівфабрикати для турецької кухні в таких обсягах. Екологічно чисту продукцію реалізовуватимуть не лише на Рівненщині, а й у заклади швидкого харчування інших областей.

Інвестори вклали в створення цього підприємства майже 7 мільйонів євро.
За словами керівника обласної влади Василя Берташа, новозбудоване підприємство не лише підсилить виробничі потужності харчової галузі Рівненщини, а й сприятиме розвитку сільського господарства в краї. Адже сировину для виготовлення напівфабрикатів закуповуватимуть у місцевих аграріїв. Відтак, фермери і сільськогосподарські кооперативи матимуть гарантовані ринки збуту. Водночас на новому підприємстві працевлаштують 90 робітників.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.