Віктор Сівець: у 2012-му площі лісових масивів будемо збільшувати

Январь 27 10:09 2012

Держагентство лісових ресурсів планує і надалі збільшувати лісові площі в Україні. Про це на прес-конференції повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець.
За його словами, в 2011 р. площа створених лісів в 1,9 рази перевищила площу минулорічних суцільних зрубів. А садіння і висівання лісу виконано на площі 48 тис. га, що становить 107% річного завдання. Весь обсяг лісокультурних робіт здійснений на землях лісогосподарського призначення, з яких 22,3 тис. га або 46% — нові ліси.
Крім того до лісовідновлення зараховано 13,4 тис. га природного поновлення, що становить 119% до річного завдання.
Крім того в цьому році Держлісагентство планує завершити перехід на електронний обіг деревини.
— Ми плануємо в 2012 році повністю перейти на електронний облік деревини. Це зробить неможливим використання незаконно придбаної деревини, незаконної вирубки. Ми фактично візьмемо під повний контроль реалізацію та заготівлю лісу, — наголосив Віктор Сівець.
Він додав, що завдяки електронному обліку деревини і появі електронних бирок, вдалося навести порядок в період реалізації новорічних ялинок, не допустивши знищення хвойних насаджень та їх браконьєрської реалізації.

Прес-служба Держлісагентства

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.