Сірникову фабрику зробили банкрутом,

Январь 26 11:55 2012

а «Червону калину» хочуть приватизувати

Успішним видався 2011 рік для регіонального відділення Фонду держмайна України в Рівненській області. В області торік від малої приватизації отримали 2,880 мільйона гривень, що майже утричі більше, ніж очікувалося. Про це розповів начальник регіонального відділення Володимир Іванов.

Від орендарів державного майна надійшло понад 4,3 мільйона гривень, це на 22% більше, ніж планувалося. Суттєве збільшення надходжень від оренди, порівняно з попередніми роками, чиновник пояснює скасуванням урядової постанови, якою з травня 2009 року до суб’єктів малого підприємництва застосовувалася 45-процентна знижка. Однак у 2012 році ця сума може значно зменшитися. Крім того, торік було продано 14 одиниць обладнання ВАТ «Рівнеазот».

– Ми прогнозуємо надходження в розмірі 3,3 мільйона гривень на рік, – зазначив Володимир Іванов. – Це зумовлено ймо­вірним припиненням дії договорів оренди санаторію «Червона калина» (у зв’язку з його приватизацією, яку здійснює центральний апарат ФДМУ) та майна ДП «Рівненська сірникова фабрика» (у зв’язку з процедурою банкрутства балансоутримувача). Сукупна орендна плата за цими двома договорами становить понад 55 тисяч гривень щомісяця.

Передприватизаційна підготовка санаторію «Червона калина» була розпочата ще у 2009 році. Тоді частку державного майна визначили в розмірі 80% та 20% становила частка трудового колективу. Але потім її призупинили. Сьогодні є відповідний наказ щодо створення комісії, яка готуватиме об’єкт приватизації. До кінця 2012 року цей процес мають завершити.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.