Для чого банку клієнт – щоб над ним знущатися?

Январь 26 12:30 2012

Дорога редакціє!

Хочу через газету «7 днів» звернутися до  директора Рівненської філії «Приватбанку» Власенка Василя Федоровича, аби він пояснив, чому з червня  2011 року я не можу нормально, без проблем отримати гроші як з банкомата, так і в касі «Приватбанку». Гроші ці – соціальна виплата дочці-інваліду ІІ групи, яку нараховують їй в управлінні соціального захисту.

Розповім усе по порядку. У квітні 2011 року вийшов термін дії пластикової картки, і я поміняла її на нову. В травні дочка проходила перекомісію і соціальну виплату повинна була отримати в червні (за два місяці). Грошей на рахунку не виявилося. Я звернулась у відділення «Приватбанку», що в магазині «Політон». Там оператори сказали, що гроші надійшли на «стару» карточку, зробили відповідні дії. Ми з донькою отримали гроші і задоволені пішли, бо нас завірили, що більше таке не повториться і що отримуватимемо кошти без проблем.

В липні картина повторилась, я знову звернулась туди ж, у «Полі­тон». Оператор знову видав нову карточку (з ромашкою) і мені знову пообіцяли, що все буде гаразд. Коли ж у серпні ми знову не змогли отримати кошти (на рахунку було 4 гривні 75 копійок), я звернулася з письмовою скаргою до В.Ф.Власенка. Мою скаргу за №3805 від 26.08.2011 відправили в м. Дніпропетровськ – там розташований головний офіс. (Не розумію, чому скаргу на некомпетентність своїх працівників не можна було вирішити тут, на місці).

Звичайно, скаргу мою в Дніпропетровську розглядали місяць і 23.09.2011 дали відповідь, де вказали, що картка наша активна і що надіються на подальшу співпрацю. Наталія Юріївна Костюшок відреагувала на скаргу, не раз телефонувала і запевняла, що такого більше не буде, і порадила підійти до оператора Вікторії Шевчук. Вікторія картку з ромашкою забрала, видала нову, і ми у жовтні отримали свої гроші без проблем.

За листопад грошей знову не було. 5 грудня я з дочкою підійшла до оператора Андрія Чернія. Він провірив по комп’ютеру дані і сказав, що в мене є ще одна карточка – з ромашкою. Я відповіла, що ту карточку в мене забрали. По записці Андрія Чернія ми отримали гроші в касі, він пообіцяв закрити ту карточку і запевнив, що проблем більше не буде…

І ось 21 грудня я знову поїхала в той же «Політон», в той же «Приватбанк», бо гроші знову на рахунок не надійшли. Я підійшла до Вікторії Шевчук (стіл Андрія Чернія поряд). Звертаюсь із своїм питанням, а вони обоє до мене: «У вас на руках є дві карточки, якщо другої нема, значить ви її загубили, а ми тут ніпричому, ідіть в управління соцзахисту». Уточнюю: завжди перед тим, як іти в «Приватбанк», я спочатку телефоную в управління соцзахисту, щоб  з’ясувати, чи є гроші. Проблем із соцзахистом немає, і там завжди відповідають чемно і ввічливо, не ображають.

І тепер ще одне: оці всі щомісячні походи в «Приватбанк» я здійснюю зі своєю донькою-інвалідом ІІ групи (дитячий церебральний параліч). Щоразу беру її з собою, щоб по паспорту і черговій записці оператора вона змогла отримати свою пенсію, хоч банкомат «Приватбанку» є недалеко від дому.

Наталія Юріївна Костюшок знову мене запевнила, що далі все буде добре, бо вони зробили все необхідне для нормального отримання коштів.

Та тільки чомусь уже не віриться в це. Може, ви, Василю Федоровичу, навчите професійному виконанню своїх обов’язків і коректному ставленню до людей своїх підлеглих працівників філії «Приватбанку», що знаходиться в «Політоні», бо за 7 місяців моїх поневірянь із хворою дитиною проблеми з місця не зрушились, навіть після моєї скарги в Рівненську філію і в м. Дніпропетровськ.

Ніна ТКАЧУК,
мати дитини-інваліда з дитинства ІІ групи

Лист нашої читачки Ніни Ткачук редакція попросила прокоментувати директора Рівненської філії ПАТ «ПриватБанк» Василя Власенка. Ось що він пояснив:

– Картковим рахунком для отримання коштів із соціальних ви­плат дитині-інваліду Ткачук Т.О., що нараховує управління праці та со­ціального захисту населення, клієнтка користувалася з травня 2009 року до червня 2011 року, і жодних проблем із зарахуванням та зняттям коштів не виникало.

У  зв’язку з закінченням терміну дії карткового рахунку та переходу банку на  інші технології, для оптимального вирішення питання їй додатково була відкрита миттєва карта со­ціальних виплат.

Ситуація, описана клієнткою, стала можлива у зв’язку з існуванням декількох  відкритих нею рахунків на своє ім’я. Зауважу, що всі надходження з управ­ління праці та соціального захисту населення протягом усього часу, що О.Т.Ткачук обслуговується в «ПриватБанку», завжди проходили у встановлені терміни та в повному обсязі.

Проблеми зі зняттям коштів виникли тому, що спеціалісти відділення не змогли правильно зорієнтувати клієнтку в кількості рахунків, від­критих на її ім’я.

Нині на ім’я  Т.О.Ткачук у «ПриватБанку» відкритий один соціальний рахунок, про який повідомлено управління праці та соціального захисту населення, що в подальшому дозволить без перешкод отримувати належні суми допомоги.

За цим фактом  проведено службове роз­слідування, в результаті якого троє спеціалістів банку адміністративно покарані. В цьому місяці буде проведена їхня атестація стосовно якості обслуговування клієнтів, за підсумками якої буде прийняте рішення про їхню відповідність займаним посадам.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.