Інформація управління комунальною власністю міста про оголошення конкурсів

Январь 25 17:17 2012

Інформація
управління комунальною власністю міста про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів з метою визначення їх ринкової вартості для цілей оренди.

1. Назва об’єктів:

— нежитлове приміщення площею 29,1 кв. м (м. Рівне, вул. Відінська, 3);

— нежитлове приміщення площею 37,3 кв. м, розташоване на вул. Кіквідзе, 1 у м. Рівне;

— нежитлове приміщення площею 491,6 кв. м, розташоване на просп. Миру, 1 у м. Рівне;

— нежитлове приміщення площею 61,1 кв. м, розташоване на вул. Соборній, 61 у м. Рівне;

— нежитлове приміщення площею 127,1 кв. м, розташоване на вул. Соборній, 279 у м. Рівне;

— частина нежитлового приміщення площею 1,5 кв. м, розташованого на вул. Полуботка, 8 у м. Рівне;

— частина нежитлового приміщення площею 1,5 кв. м, розташованого на вул. Полуботка, 8 у м. Рівне;

— нежитлове приміщення площею 9,1 кв. м, розташоване на вул. Шухевича, 2 у м. Рівне;

— нежитлове приміщення площею 141,5 кв. м, розташоване на вул. Черняка, 6 у м. Рівне.

2. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єктів для цілей оренди.

3. Учасникам конкурсів потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; копію установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; копії посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювачів; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформацію про претендента (документ, у якому зазначаються відомості про претендента щодо його досвіду проведення незалежної оцінки державного (комунального) майна для цілей оренди, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна. тощо); конкурсну пропозицію щодо вартості виконання робіт з оцінки об’єкта оренди, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) – в запечатаному конверті; один конверт із зазначеною адресою учасника конкурсу.

4. Конкурсна документація та підтвердні документи подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. Місцезнаходження конкурсної комісії: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб.211, контактні телефони: 26-75-23, 22-24-96, 26-38-44.

Останній день прийому конкурсної документації – 6 лютого 2012 року (до 17.00) за тією ж адресою, тел. для довідок 26-75-23, 22-24-96, 26-38-44.

5. Конкурси відбудуться 10 лютого 2012 року об 11.00 в управлінні комунальною власністю за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб.211.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.