Інформаційний Бюлетень

Январь 25 17:15 2012

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради повідомляє, що 2 березня 2012 року відбудеться аукціон з приватизації нежитлового приміщення за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, БОС-68.

Назва об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на другому поверсі триповерхового цегляного будинку за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, БОС-68, заг. пл. 142,5 кв.м. Земельна ділянка окремо не виділена. Балансоутримувач: управління комунальною власністю. Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ – 456800 грн, ПДВ – 91360 грн. Початкова ціна продажу: 548160 грн, у т.ч. 20% ПДВ. Сума застави: 54816 грн, у т.ч. 20% ПДВ.

Умови участі в аукціоні

1. З моменту опублікування повідомлення управління комунальною власністю надає можливість усім особам, які бажають взяти участь в аукціоні, отримати консультації з питань проведення аукціону, ознайомитися з об’єктом приватизації.

2. Управління комунальною власністю забезпечує рівні умови участі в аукціоні всіх заявників та дотримання конфіденційності інформації, що міститься в поданих матеріалах.

Для участі в аукціоні заявники подають до управління комунальною власністю: заяву на участь в аукціоні; копії платіжних документів про сплату реєстраційного внеску (17 грн) і застави 54816 грн, у т.ч. 20% ПДВ (10% від стартової ціни); інформацію про заявника: для юридичної особи – повна назва, місцезнаходження та реквізити; для фізичної особи – прізвище, ім’я, по батькові, реквізити документа, що посвідчує особу, ідентифікаційний номер, адреса, контактний телефон; для фізичної особи-підприємця – додатково нотаріальна копія виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; згода заявника виконувати умови аукціону; гарантійний лист про відшкодування витрат, пов’язаних із проведенням експертної оцінки об’єкта, який виставляється на аукціон.

Разом із заявою (для юридичних осіб) подаються такі документи: нотаріально посвідчені копії – установчих документів(статут, положення), установчий договір (при наявності), виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Після закінчення аукціону внесені покупцями грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта в десятиденний строк повертаються всім учасникам аукціону.

Умови продажу об’єкта. Виконання вимог антимонопольного законодавства; створення нових робочих місць; створення безпечних і нешкідливих умов праці;

здійснення заходів захисту навколишнього природного середовища, дотримання екологічних норм та наслідків експлуатації об’єкта; утримання об’єкта та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані; питання землекористування вирішується покупцем самостійно в порядку, встановленому чинним законодавством протягом року з моменту підписання акта приймання-передачі об’єкта; об’єкт не підлягає відчуженню іншим юридичним та фізичним особам без збереження зобов’язань, на яких його було придбано; якщо об’єкт приватизації відчужується Покупцем, то умови Договору зберігають чинність для нового власника, згідно з чинним законодавством; оплата за об’єкт приватизації проводиться в національній валюті України; укладення договорів на комунальні послуги та на спільне користування прилеглою територією з експлуатаційними організаціями; забезпечення доступу до систем тепло-, водо- та енергопостачання експлуатаційним організаціям; покупець відшкодовує витрати, пов’язані з підготовкою об’єкта до продажу і проведення аукціону, і відшкодовує витрати, пов’язані із проведенням експертної оцінки об’єкта, який виставляється на аукціон; подальше використання нежитлового приміщення вирішує покупець відповідно до чинного законодавства, крім розміщення в ньому об’єктів виробничого призначення, закладів грального бізнесу, інтерактивних та інтернет-клубів; переможцю аукціону, який відмовився від підписання протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта, грошові кошти у розмірі 10% початкової вартості продажу об’єкта, внесені учасником для участі в аукціоні, не повертаються; протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу внести платежі за придбаний об’єкт шляхом безготівкового перерахування на обумовлений Договором рахунок.

Заставу в розмірі 10 відсотків від початкової ціни продажу вносить покупець на р/р 37326006001012 управління комунальною власністю в ГУДКСУ Рівненської області, МФО 833017, код 26259563.

Плата за реєстрацію заяви в розмірі 17 грн для участі в аукціоні вноситься на р/р 31418544700002 місцевого бюджету м. Рівне, код бюджетної класифікації 24060300 в ГУДКУ Рівненської області, МФО 833017 код 38012714.

Аукціон з приватизації нежитлового приміщення відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, зал засідань міськвиконкому (3-ій поверх) 02.03.2012 о 10.00.

Кінцевий термін прийому заяв – 27.02.2012 до 17.15 в управлінні комунальною власністю за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211. У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання неповного пакета документів заява на участь у аукціоні не приймається і покупець як учасник аукціону не реєструється. Покупець має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211. Контактний телефон: 22-58-95.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.