Повідомлення

Январь 25 16:02 2012

Приватний підприємець Андріюк О.М. повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ковбасного цеху, який розташований у смт Мізоч Здолбунівського району.

Для забезпечення теплом виробничих приміщень використовується нагрівач газовий малої потужності, який працює на природному газі. Для копчення ковбасних виробів використовуються дві коптильні камери, що працюють на дров’яних відходах. Виходячи із сукупності виробничих процесів та обладнання, величини потенційних викидів у атмосферне повітря стаціонарними джерелами, ковбасний цех належить до третьої групи об’єктів, що мають мінімальний вплив на атмосферне повітря і не перевищують встановлених максимальних значень потенційних викидів, визначених для таких підприємств.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: 35740, Здолбунів­ський район, смт Мізоч, вул. Б. Хмельницького, 28.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян можна надсилати протягом 20 днів з моменту публікації до приймальної Здолбу­нівської районної держадміністрації (35700, м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.