Місто знову допомагатиме втілити проекти ОСББ

Январь 25 11:55 2012

На Муніципальну програму сталого розвитку (підтримка проектів ОСББ) у 2012 році з міського бюджету планують виділити 3,5 мільйона гривень. На конкурс уже подано 82 заявки на реалізацію різноманітних проектів з ремонту і реконструкції житлового фонду.
Учора в Рівному відбувся семінар для 150 керівників ОСББ і ЖБК. За словами заступника міського голови Сергія Васильчука, конкурс буде серйозний, дорадчий комітет скрупульозно визначатиме переможців, адже заявок набагато більше, ніж грошей. І вони ще надходитимуть до 1 березня.
Міський голова Рівного Володимир Хомко висловив свої міркування з приводу недоліків, які заважають розширювати програму й залучати до неї все більше громад. Найперший із них – у програмі не бере участі держава. Крім того, немає градації проектів і соціального захисту найбідніших. На думку Володимира Хомка, енергозберігаючі проекти влада повинна фінансувати до 90 відсотків, бо вони дорогі. А допомогти їх втілити в життя повинна була б держава через субсидії бідним. «Якби це було, – зауважив Володимир Хомко, – ми могли б Муніципальну програму довести до ідеалу й багато зробити для міста та його мешканців».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.