Як вивозять сміття в Рівному, можна побачити в інтернеті

Январь 24 17:02 2012

Унікальний інтернет-ресурс для публічного моніторингу роботи підприємства зі збору сміття презентувала сьогодні компанія «Санком-Рівне».
– Проблеми підприємств нашого профілю приблизно однакові, – розповів директор «Санкому» Святослав Євтушенко. – Це величезні витрати пального і постійне непорозуміння між керівництвом, водіями та робітниками на лініях. Тому приблизно рік тому ми запровадили в себе систему GPS-моніторингу. Відразу ж зрозуміли: знати про місце знаходження кожної машини, пробіг і час її роботи недостатньо. Тому, залучивши фахівців, створили систему, яка виводить на монітор кожен піднятий контейнер, обліковує їх і автоматично звіряє із зареєстрованими на підприємстві договорами. Система забезпечує повний публічний доступ: побачити роботу машин, перевірити і роздрукувати звіт про вивезення кожного контейнера в Рівному можна із будь-якого комп’ютера, що підключений до інтернету. Достатньо зайти на офіційний сайт «Санкому-Рівне»: www.sunkom.rv.ua. У результаті зникли всі непорозуміння з клієнтами, вони можуть перевіряти відповідність кожного виставленого рахунку і акту виконаних робіт. Показово, що тепер на п’ять великогабаритних сміттєвозів підприємства списують пального стільки ж, скільки витрачали його у 2010 році два автомобілі. Реальна економія складає 2000 літрів дизпалива на місяць.
Також керівник «Санкому» розповів, що із запровадженням нової системи контролю підприємство стало реально рентабельним за діючих тарифів. Новація дозволила навіть автоматично нараховувати зарплату працівникам кожної бригади окремо.
Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

5 комментариев

 1. Январь 24, 17:21 #1 NIKE

  Ну щож можна сказати про таку людину, яка запровадила таку систему, що будьякий рівнянин може слідкувати за роботою підприємства відкрито. Євтушенко просто геній.

  Reply to this comment
 2. Январь 24, 18:37 #2 spilno.rivne

  на сайт поки зайти недостатньо, бо він невідкривається 🙂 може адреса неправильна?

  Reply to this comment
 3. Январь 25, 08:49 #3 ANTON

  Це справді приклад гарної роботи сучасного керівника1111

  Reply to this comment
 4. Январь 25, 10:49 #4 Володимир

  Сайт не відкривається! Неповно його ще не відкрили!???

  Reply to this comment
 5. Январь 25, 11:06 #5 admin Author

  спробуйте ще раз, сайт працює.
  трансляцію можна побачити лише в тому випадку якщо використовуєте браузер internet explorer

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.