У Рівненській єпархії УПЦ КП — новий керуючий

Январь 24 15:40 2012

23 січня Священний Синод Київського Патріархату на своєму черговому засіданні ухвалив рішення про зміну керівника Рівненсько-Острозької єпархії. Тепер її очолюватиме 31-річний єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон (Процик), якого було возведено у сан архиєпископа.
Про це йдеться на сайті єпархії http://rivne-cerkva.rv.ua
Митрополит Рівненський і Острозький Євсевій (Політило) був звільнений за станом здоров’я від керівництва єпархією і членства у Синоді та почислений на спокій. Священний Синод висловив преосвященному владиці Євсевію подяку за сумлінне служіння та понесені труди, відзначивши його працю церковним орденом.
Крім того, Преосвященний Михаїл (Бондарчук), єпископ Дубенський, призначений єпископом Дрогобицьким і Самбірським.
Наша довідка: Архиєпископ Рівненський і Острозький ІЛАРІОН (в миру – Дмитрій Іванович Процик) народився 8 листопада 1980 року в селі Зубрець Бучацького району Тернопільської області в родині священника.
Навчався в Київських Духовних Семінарії та Академію. У 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Пастирський погляд на зовнішню і внутрішню апостасію» і здобув вчену ступінь кандидата богослов’я.
Навчаючись в Академії, 26 жовтня 2000 року був пострижений у чернецтво в Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі.
25 січня 2008 року призначений керуючим справами Київської Патріархії.
13 травня 2008 р. Священним Синодом Київського Патріархату обраний на єпископа Чернігівського і Ніжинського. За рішенням Священного Синоду від 13 травня 2011 року єпископ Іларіон призначений головою Управління зовнішніх церковних зв’язків Київського Патріархату.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.