Торік рівненські антимонопольники попередили неправомірне підвищення тарифу на пасажирські перевезення

Январь 24 16:50 2012

У 2011 році Рівненське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України здійснило 24 планових та 15 позапланових перевірок діяльності суб’єктів господарювання, органів влади, самоврядування та управління.
Розглянуто 98 справ та припинено 107 порушень законодавства про захист економічної конкуренції. До порушників застосовані штрафні санкції у розмірі 671 тис.грн, з яких сплачено 579,754 тис.грн. Економічний ефект від припинених порушень за звітний період складає 26,199 млн. грн.
До територіального відділення надходили звернення від мешканців м.Рівне щодо збільшення тарифу на міські перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі з 1,5 грн до 2,5 грн. У діях перевізників були виявлені ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Були надані рекомендації виконавчому комітету Рівненської міської ради прийняти рішення про приведення даних тарифів до економічно обґрунтованого рівня. На виконання рекомендацій виконком встановив тариф у розмірі 2 гривні. Економічний ефект від проведених територіальним відділення заходів склав 25,26 мл. грн.
Значну увагу спеціалісти відділення приділяли торік ринку житлово-комунальних послуг. Виявлені та припинені порушення конкурентного законодавства з боку КП «Рівнерайкомуненергія», КП «Екосервіс», ТзОВ «Рівнетеплоенерго», КП «Теплотранссервіс», КП «Дубноводоканал», КП «Сарнитеплосервіс», КП «Радивилівтеплосервіс», Кузнецовське міське комунальне підприємство, РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал», ОКП «Водоканал» (м.Острог), КП «Рокитнекомуненергія», які укладали договори зі споживачами, що не відповідали умовам типового договору, встановлювали необґрунтовану вартість на власні послуги, не здійснювали перерахунків за ненадані або неякісно надані послуги. Порушники оштрафовані на 98,5 тис.грн, які сплачені.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.