У водному стартував «Зимовий інститут»

Январь 23 16:36 2012

Тренінг «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти: досвід та проблеми розвитку» стартував сьогодні в Національному університеті водного господарства і природокористування. Навчання для фахівців триватиме до 28 січня.
Програма передбачає кейси та інтерактивні сесії за участі представників компаній мережі Глобального договору ООН. Учасникам розкажуть про закономірності взаємодії бізнесу і суспільства, їх використання в управлінні організаціями тощо.
Особливістю Зимового інституту є те що його проводитимуть тренери, які мають багаторічний досвід в управлінні змінами в освіті а також у тренінгових та консалтингових проектах для бізнесу; участь координатора мережі Глобального договору Представництва ООН в Україні, залучення практичних спеціалістів зі сфери успішного бізнесу, пряме спілкування, особисті консультації, обмін досвідом та взаємна підтримка учасників.
Учасники тренінгу отримають Свідоцтва про підвищення кваліфікації (за 72-годинною програмою) та Сертифікати Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.