Сьогодні настав Рік Дракона за Східним календарем

Январь 23 09:58 2012

Жителі Китаю в ніч на понеділок, 23 січня, зустріли рік Дракона за східним календарем.
Рік Чорного Водяного Дракона триватиме до 10 лютого 2013 року.
За східним календарем Дракон – істота сильна і могутня, може стати як потужним покровителем, так і посіяти хаос. Чорний Дракон уособлює потужну первісну стихію водного потоку, яким потрібно навчитися управляти. Багато століть тому китайці вірили, що на весні дракон виходить зі свого водного притулку і до осені залишається на небі, даруючи людям дощ, необхідний для багатого врожаю.

Для китайців народитися в рік Дракона вважається величезною удачею, тому що ця міфічна істота уособлює щастя, міцне здоров’я і успіхи в кар’єрі. Крім того з давніх часів Дракон був символом китайських імператорів.

Перші п’ять днів нового року призначені для зустрічей. Родичі, друзі, однокласники, товариші по службі відвідують і поздоровляють один одного з Новим роком.

Новий рік за східним календарем також відзначають жителі обох Корей, Таїланду, Сінгапуру, Індонезії, Малайзії, В’єтнаму, Філіппін і всіх країн, де проживають етнічні китайці.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.