Назвалась родичкою і вкрала гроші

Январь 20 14:02 2012

По обіді 18 січня до чергової частини Рівненського міськвідділу міліції надійшло повідомлення, що з квартири на вулиці Гагаріна після візиту псевдородички зникли дві тисячі гривень.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Міліціонерам 77-річна Зінаїда розповіла, що вона була у церкві, потім пішла провідати онуків. Коли прийшла додому, її 86-річний чоловік Михайло повідомив, що заходила дружина онука Оксана. Жінка здивувалася, адже вона мала бути в селі.

Зінаїда стала з’ясовувати, хто ж то міг бути, та одразу ж поцікавилася, чи на місці гроші. Але їх у шафі та комоді вже не було…

Сусіди кажуть, що до них зайшла з дитиною на руках жінка, схожа до особи ромської народності, і попросила води. Люди не відмовили. Випивши склянку води, попросила ще одну. Та «оглянути» квартиру їй не вдалося – поруч із нею став господар. Тоді вона подякувала і вийшла.

Незнайомка постукала в інші двері. Їй відчинив 86-річний Михайло.

– Оксано, то ти? – спитав дідусь.

– Так, – відповіла жінка.

Привітавшись, поцілувала у щічку і пройшла до квартири.

Не замкнувши дверей на замок, Михайло запропонував жінці поїсти. Гостя жадібно з’їла тарілку супу, давши трохи й дитині. Незнайомка довго вела розмову з дідусем, не даючи йому змоги покинути кухню. Малеча в той момент ходила коридором. За 15-20 хвилин непрохана гостя покинула оселю. Як з’ясувалося, у той час у цьому ж під’їзді якийсь молодий чоловік цікавився, чи, бува, хто не здає квартири.

Правоохоронці припускають, що коли дідусь пригощав псевдородичку, її співучасник непомітно пройшов до квартири і викрав із кімнати гроші, котрі подружжя збирало на операцію. Дід Михайло – учасник Великої Вітчизняної війни, був контужений. Із часом у нього погіршився зір. Він інвалід І групи по зору. А зловмисники, скориставшись станом його здоров’я, залишили старенького не тільки без грошей, а й без надії краще бачити.

– Вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України, тобто за крадіжку, – коментує ситуацію начальник відділу кримінального розшуку Рівненського міськвідділу міліції Іван Руденко. – Правоохоронці встановлюють особи зловмисників. Міліція застерігає осіб похилого віку, щоб не відчиняли дверей незнайомим громадянам, а краще попросили це зробити рідних та близьких. Крім того, якщо на порозі вашої домівки з’явилися громадяни, схожі до осіб ромської народності, негайно телефонуйте до міліції за номером телефону 102.

Інна БЕРЕЗОВСЬКА

write a comment

2 комментария

  1. Январь 22, 17:45 #1 Мышка

    Правий був Гітлер, коли знищува циганів. Це ж не люди. От гидке плем’я. Скористалися тим, що людина інвалід і забрали нероби гроші у старика.

    Reply to this comment
  2. Январь 22, 17:46 #2 Vitik.

    Циганів треба садити в тюрму усіх без розбору — не помилишся. Вони живуть тільки за рахунок злодійства і шахрайства.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.