Майже 3 млн грн отримали від приватизації держмайна на Рівненщині в 2011 році

Январь 20 12:00 2012

На Рівненщині торік отримали від малої приватизації 2,8 мільйона гривень, це майже утричі більше, ніж очікувалося. Про це розповів начальник регіонального відділення Фонду держмайна України в Рівненській області Володимир Іванов.
Крім того, від орендарів державного майна надійшло понад 4,3 мільйона, це на 22% більше, ніж планувалося.
Суттєве збільшення надходжень від оренди, порівняно з попередніми роками, чиновник пояснює скасуванням урядової постанови, якою з травня 2009 року до суб’єктів малого підприємництва застосовувалася 45-% знижка. Однак у 2012 році ця сума може значно зменшитися.
— Ми прогнозуємо надходження у розмірі 3,3 млн грн. на рік, — зазначив Володимир Іванов. — Це зумовлено ймовірним припиненням дії договорів оренди ЦМК санаторію “Червона калина” (у зв’язку з його приватизацією, яку здійснює ЦА ФДМУ) та майна ДП “Рівненська сірникова фабрика” (у зв’язку з процедурою банкрутства балансоутримувача). Сукупна орендна плата за цими двома договорами становить понад 55 тисяч гривень щомісяця. Окрім того, у 2012 році планується передати до комунальної власності 3 гуртожитки, розташовані в Рівному – на вул. Фабричній,4, Київській, 12 та Відінській, 42-а. У такому разі автоматично припиняється дія ще 13 договорів оренди нежитлових приміщень цих будівель, загальна сума нарахованої орендної плати по яких становить майже 10 тисяч щомісяця.

write a comment

1 Comment

  1. Январь 22, 17:52 #1 Спостерігач

    От уроди! От злодії! Новеньку сірникову фабрикуц оголосили банкрутом! Тепер хтось викупить за копійки те, що держава збудувала за мільйони! А міліціонери звітують, що економічної злочинності нема. От же вона на поверхні. Беріть того, хто цю фабрику «збанкрутілу» купить у наручники, а не ганяйтесь за дрібнотою, яка краде залізячки, щоб виручити копійку за металолом і купити хліба.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.