Де Гонконг, а наші митники і податківці докопались, що мито сплачено не все

Январь 20 12:49 2012

Співробітниками відділу податкової міліції ДПІ у м. Рівне встановлено, що службові особи одного з приватних підприємств Рівного уклали договір комісії із столичною фірмою. Рівняни зобов’язувались придбати за кордоном, ввезти в Україну та розмитнити покриття для підлоги та супутні матеріали, необхідні для виготовлення покриття для підлоги, для столичного підприємства.

На виконання вищезгаданого договору службові особи рівненської фірми придбали за межами України необхідні товарно-матеріальні цінності походженням з країн Сербії, Нідерландів, Франції, Швеції, Бельгії. З метою мінімізації податкових зобов’язань з ПДВ та мита службові особи оформили укладення зовнішньоекономічного контракту на купівлю покриття для підлоги з фірмою з Гонконгу.

В подальшому, при ввезенні придбаних товарно-матеріальних цінностей в Україну, в порушення вимог Податкового кодексу України, Митного кодексу України, Постанови КМУ «Про затвердження Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України та подання відомостей для її підтвердження» службові особи рівненського підприємства вказали у вантажно-митних деклараціях занижену вартість товарів, у зв’язку з чим ухилились від сплати податку на додану вартість на суму  майже півтора мільйона гривень та мита на суму понад 300 тисяч гривень.

Перевіркою дотримання митного законодавства встановлено, що фактична вартість товарів є значно вищою ніж та, що задекларована при митному оформленні, що призвело до умисного заниження податкових зобов’язань в особливо великих розмірах.

Порушено кримінальну справу за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах на суму 1,8 мільйона гривень.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.