20 кримінальних справ порушили торік прокурори області за порушення в сфері екології

Январь 19 12:31 2012

Прокурорськими перевірками виявлені порушення в сфері охорони рослинного світу – незаконні порубки дерев на території м.Рівне, в лісах області, на об’єктах природно-заповідного фонду.
За цими фактами порушено 8 кримінальних справ, всі вони скеровані до суду. Такими злочинами заподіяно майже 200 тис.грн. збитків, з яких відшкодовано 141 тис.грн., інша сума стягується в судовому порядку.
Усього, за результатами правозахисної діяльності у сфері екології органи прокуратури Рівненщини у минулому році порушили та скерували до судів 20 кримінальних справ. За документами прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 579 посадових осіб, у тому числі 463 посадовців органів державного контролю, до бюджету відшкодовано майже один млн.грн. обов?язкових платежів та збитків, завданих порушенням природоохоронного законодавства, в тому числі 441тис.грн. плати за надра.

Про це повідомила старший помічник прокурора області з питань захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній Анна-Марія Дзівак.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.