Щоб вигравати, треба забивати

Январь 19 08:52 2012

У шістнадцятому турі чемпіонату України з футзалу «Екстра-ліга» МФК «Кардинал-Рівне» завітав до Івано-Франківська, де зустрівся з місцевим «Ураганом». Два попередні матчі були за «ураганівцями», які здолали рівнян вдома (7:2) і на виїзді (4:2). На жаль, і в третьому поєдинку гору взяли господарі 2:1 (1:0). Проте здобули вони перемогу в надскладному матчі.

Початок гри видався невдалим для гостей. Уже на четвертій хвилині у ворота Андрія Пітулі влетів перший м’яч. Пропущений гол не розладнав гри МФК «Кардинал-Рівне». Підопічні Сергія Піддубного досить чітко діяли в захисті й не дозволили господарям розвинути успіх. На жаль, рівняни не змогли втілити у гол кілька небезпечних контратак. На перерву суперники пішли за мінімальної переваги іванофранківців.

На другій хвилині другого тайму після прострілу м’яч влучив у Сергія Піддубного і влетів у сітку власних воріт. Автогол дав старт до активних дій обох команд: «Ураган» намагався «дотиснути» рівнян, а «Кардинал-Рівне» – сквитати гол. Голкіперам доводилося не раз демонструвати свою майстерність. Із середини другого тайму гості перехопили ініціативу, і біля воріт господарів стало зовсім «спекотно». На жаль, знову МФК «Кардинал-Рівне» підвела «стара хвороба» – реалізація голевих моментів. Рівняни наприкінці матчу втратили кілька нагод забити при виходах 2 на 1, а Михайло Волянюк пробив у голкіпера, вийшовши з ним віч-на-віч. За дві хвилини до завершення поєдинку Віталій Танський сквитав один м’яч. У час, що лишився, рівняни могли розраховувати на нічию. На жаль, кілька небезпечних моментів були змарновані. Фінальний свисток зафіксував мінімальну поразку рівнян – 1:2.

Сергій Гупаленко, головний тренер «Урагану»:

– Ми грали з повною самовіддачею, у хлопців «горіли» очі, і це було видно неозброєним оком. Хочу подякувати гравцям, бо вони справді виклалися настільки, наскільки це було можливо.

Сергій Піддубний, головний тренер МКФ «Кардинал-Рівне»:

– Як на мене, ми зіграли непогано. У нас є проблема з реалізацією, тобто створюємо небезпечні моменти, а довести справу до кінця не виходить. Якби я зіграв краще і реалізував усі моменти, які в мене були, то все було б зовсім по-іншому. А так – я не забиваю, Саша Бондар, то що вже тоді говорити про молодих гравців.

Результати решти ігор: «Енергія» (Львів) – «ЛТК» (Луганськ) – 6:2, «Єнакієвець» (Єнакієве) – «Моноліт» (Харків) – 2:2.

У турнірній таблиці лідирує львівська «Енергія» – 34 очки. На п’ять очок менше і гра в запасі – у харківського «Локомотива». МФК «Кардинал-Рівне» посідає шосту сходинку – 12 очок. Наступний матч рівняни проведуть удома. 21 січня вони прийматимуть луганську команду «ЛТК». Початок о 13-ій годині.