Швидкий заробіток на людських сльозах обернувся великими штрафами

Январь 19 11:18 2012

Мабуть, Тетяна Табачук, власниця магазину, що на розі вулиць Коновальця-Черняка біля будинку №14, добре вивчила чоловічу психологію, коли з тильної сторони свого торгового закладу вирізала віконечко для постійних відвідувачів. Постукав чоловік у віконце, воно відкриється – й тебе обслужать. Адже смак оковитої вдома відчувають не всі чоловіки, їм потрібна публіка. Вочевидь, продавець не забула і старий анекдот про те, як чоловік просить жінку налити чарочку горілки й подати йому через вікно, тоді вона смачніша. Так і тут. Хильне чарку і йде закушувати додому.

Любителів такого розливу Тетяна Табачук назбирала багато. Жінки вже знають, де шукати своїх коханих, якщо ті довго не йдуть додому. Тому й поскаржилися на роботу цього магазину, який споює чоловіків, міському голові Володимирові Хомку на зустрічі з мешканцями мікрора¬йону Північний.

Факт порушення правил торгівлі алкогольними напоями виявила спеціальна комісія з представників управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, міської санстанції, регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, управління внутрішніх справ. Вони й впіймали продавця на гарячому. Саме з віконечка, без видачі касових чеків і без ліцензії на продаж алкоголю на розлив продавчиня торгувала спиртним, хоча мала лише дозвіл на торгівлю алкогольними напоями на винос. Проте таким чином великої виручки не зробиш, а при торгівлі на розлив свіжа зайва копійка в кишені.

Приписами торгівлю на розлив було негайно припинено. Комісія направила листи для вжиття заходів у відповідні контролюючі державні органи. І звідти не забарилися повідомлення про покарання порушниці.

Як повідомив начальник управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення Ігор Остапенко, регіональне управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів наклало на порушницю штраф у сумі 1700 гривень, санстанція – на 425 гривень, а управління боротьби з організованою злочинністю направило протокол перевірки до суду для притягнення Тетяни Табачук до відповідальності. Поки що швидкий заробіток на людських сльозах обернувся великими штрафами, а яким буде вирок суду – побачимо.

Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

1 Comment

  1. Январь 19, 11:41 #1 сусіди

    а в продуктовому «підвальчику» неподалік, у гуртожитку на Фабричній, комісія ще не побувала? от цікаво, чи мають там продавці дозвіл продавати спиртне на розлив… мужики ідуть до цієї точки з кінцевої зупинки тролейбуса ще рівно, а з неї ледве виходять — хитаючись. дивааааа!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.