Фестиваль починався в церквах, а закінчився в театрі

Январь 19 12:23 2012

Як заходив святвечір перед Водохрещем, у театрі зібрались на великий завершальний концерт учасники фестивалю пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви».

Це своєрідне змагання колядників, яке проводять спільно міська влада і єпархія УПЦ(КП), відбувалося в нашому місті вже восьмий раз.

Стартував фестиваль восьмого січня одночасно в чотирьох храмах – Свято-Покровському і Свято-Воскресенському соборах, Свято-Троїцькій церкві у Басовому Куті та у Свято-Миколаївській греко-католицькій церкві.

А потім учасники фестивалю виступали впродовж усіх свят на центральному майдані міста. Виступи були настільки цікаві та самобутні, що без диплома фестивалю не залишився жоден з-понад тридцяти колективів-учасників. А, до речі, серед учасників були вже не тільки рівненські колективи, а й самодіяльні артисти з Рівненського та Здолбунівського районів і навіть фольклорний ансамбль «Кралиця» з Київського національного університету. Дипломи під час гала-концерту в театрі вручили дипломантам міський голова Рівного Володимир Хомко та протоієрей отець Іван Прокопчук, благочинний церков УПЦ(КП) м. Рівного. А керівник фольклорного ансамблю «Джерело» інституту мистецтв РДГУ Раїса Цапун, котра якраз напередодні відзначила разом зі своїм колективом 25-річчя «Джерела», отримала Подяку міського голови.

Лариса САДОВА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.