Рівне заробить на кандидатах

Январь 19 12:51 2012

За кілька місяців у Рівному може подорожчати зовнішня реклама. Розробити нові тарифи на неї доручили начальникові управління житлово-комунального господарства Івану Гемі.

Підвищення буде тимчасовим – на час передвиборчої кампанії. Нагадаємо, 28 жовтня мають відбутися вибори до Верховної Ради України.

– Ціну піднімемо в півтора-два рази, – зазначив на засіданні міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко. – Хай усі, хто йде до Верховної Ради, заплатять міській територіальній громаді. Пройдуть вибори – ціну знизимо.

Крім того, на засіданні виконкому вирішили утворити спеціальну комісію, яка ревізує зовнішню рекламу. Очолить її член виконкому Роман Денисюк. Комісія визначить, чи є в місті незаконні (незареєстровані) білборди та інші зовнішні рекламні носії.

Між тим, керівник міської комуналки стверджує, що необлікованих білбордів у місті нема. Мовляв, є кілька таких носіїв, дозволи на розміщення яких скасували, але на їх демонтаж потрібен час. Чи відповідає це дійсності, з’ясує ревізійна комісія.

Ксенія БОЙКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.