Провайдерам сказали заплатити

Январь 19 13:25 2012

Компанії, які в Рівному надають послуги доступу до кабельного телебачення та мережі інтернет, муситимуть платити за розміщення свого обладнання в/на будинках, що є комунальною власністю міста.

Збиратиме плату та розпоряджатиметься отриманими коштами житлово-комунальне спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство «Галузеве». Міськвиконком погодив напрями використання цих грошей.

Отож кошти, отримані від провайдерів і операторів кабельного телебачення, будуть використані для органі¬зації аудиту наявних телекомунікаційних мереж і пристроїв, для створення бази даних телекомунікаційних мереж у місті, на організацію системи контролю доступу до виходів на горища, технічні поверхи, підвали тощо, а також на ремонти під’їздів житлових будинків.

– Формула, за якою проводиться розрахунок цієї плати, затверджена на сесії міськради, – пояснив подробиці начальник управління житлово-комунального господарства Іван Гема. – Ми ще не знаємо напевно, скільки коштів надійде. Але маємо відповідний меморандум, підписаний із провайдерами, про те, що вони платитимуть за встановлене обладнання. За попередніми приблизними підрахунками, можемо отримувати по 2-3 тисячі гривень на місяць з 9-поверхового будинку на 3-4 під’їзди. Уже з 2 січня почали надходити кошти. Можливо, з часом частину цього прибутку спрямовуватимемо в бюджет. Таку можливість вивчаємо, точніше знатимемо за підсумками першого кварталу.

Це рішення міської влади спрямоване на впорядкування ситуації з теле¬комуніка¬ційними мережами в житлових і нежитлових будинках міста.

– Зараз ситуація майже хаотична: приходить у будинок новий провайдер, прокладає кабелі, довбе стіни в під’їздах. Якщо не зробимо порядок, то розвалять нам будинки, – наголосив місь¬кий голова Володимир Хомко. – Ми розробили правила, яких провайдери мусять дотримуватися.

Про те, як названі фірми і компанії виконуватимуть зобов’язання і вимоги міської влади, стане відомо за місяць. Члени виконкому доручили головному комунальникові відзвітуватися про це в лютому.

Наталія КОРКОШ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.