Пам’яті колеги

Январь 19 10:37 2012

Минулої неділі на 51-му році життя відійшла у вічність через тяжку хворобу відома журналістка Валентина Володимирівна Шумик. Її колеги по журналістському цеху, як любила казати Валентина Володимирівна, всі, хто її знав і поважав, попрощалися з нею в Рівному, а поховали нашу колегу на рідній Волині.

Валентина Шумик народилася 16 грудня 1961 року в селі Лаврів Луцького району. Закінчила факультет журналістики Київського університету імені Т.Шевченка. Почала журна¬лістську діяльність редактором радіомовлення Рівненського заводу високовольтної апаратури, працювала в багатотиражній газеті «Високовольтник» цього ж підприємства. Але простору для журналістської діяльності цій творчій та ініціативній натурі на заводі було мало.

У 90-і роки вона очолила першу демократичну газету міста «Рівне», а згодом запропонувала представникам влади створити газету Рівненської міської ради «Сім днів»і стала її першим редактором. Валентина Шумик зібрала в колектив талановитих журналістів і робила газету за європейським стандартом протягом п’яти років. Згодом вона деякий час очолювала газету обласної ради «Вісті Рівненщини». Працювала помічником  народного депутата  Віталія Цехмістренка.

У якому б виданні не трудилася Валентина Володимирівна, вона була новатором журналістики, сміливо писала на різні теми, за що й потрапляла під гнів влади. Але завжди була вірна своїм принципам, несла в душі і своїх статтях велику любов до України, її народу. Валентина Шумик виховала не одну плеяду молодих журналістів, які нині працюють у відомих українських ЗМІ, на телебаченні. У Рівненському палаці дітей і молоді з керівництвом закладу заснувала школу журналістики, з якої вийшли десятки молодих людей, котрі присвятили себе нелегкій журналістській праці.

Ми, журналісти-семиднівці, ніколи не забудемо її теплого погляду та мудрої поради. Її очі завжди світилися доброзичли¬вістю, щирістю, бажанням творити й допомагати людям. На все життя ми збережемо, дорога наша колего, твій світлий образ.

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким покійної, бо ця смерть є непоправною втратою для дітей, родини, друзів і знайомих.

Колектив тижневика «Сім днів»

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.