Олекса Новак приймав високих гостей

Январь 19 10:35 2012

Нагодою для цього послужила та приємна обставина, що 14 січня Олексієві Федоровичу ¬Новаку виповнилося вісімдесят. З цього приводу до його скромної квартири на проспекті Миру завітали міський голова Рівного Володимир Хомко, перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко, депутат обласної ради Роман Василишин, які привітали цього талановитого педагога та активного громадсько-політичного діяча, організатора та очільника національно-демократичних організацій міста і області з ювілеєм.

Михайло Кривко вручив Олексі Новаку Почесну відзнаку обласної ради, а міський голова Володимир Хомко – Подяку Рівненської міської ради та виконавчого комітету і цінний подарунок. А що найкращим подарунком для педагога завжди є книга, то мер подарував цій відомій у Рівному людині саме книгу – ілюстрований альбом про старе і нове Рівне.

До речі, Володимир Хомко нагадав Олексі Новаку те, що той і сам забув. А була така спільна сторінка в біографіях цих двох людей: зо чотири десятиліття тому тоді ще школяр Володимир Хомко частенько бував у квартирі Олексія Федоровича Новака, з яким додатково займався математикою.

Людмила МОШНЯГА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.