Лія Ахеджакова не приїде до Рівного через зламану руку та смерть батька

Январь 19 14:58 2012

Народна артистка Росії Лія Ахеджакова не приїде в січні в Рівне, щоб зіграти у виставі «Персидская сирень». Як обіцяють організатори, показ не скасували, а перенесли на початок квітня з «поважних причин».
Для виконавиці головної ролі, для якої, власне, і писалася ця п’єса, Лії Ахеджакової перший місяць 2012 року видався надзвичайно складним.
Спочатку третього січня у виставі московського театру «Современник» «Селестіна» 73-річна актриса впала просто на сцені, отримавши значні травми, які, однак, не завадили їй дограти виставу до кінця. Потім, знаючи про перелом руки, вона ще раз з’являлася на публіці у різних постановках. Але днями лікарі повідомили, що через неправильне зростання кісток потрібно робити операцію, що унеможливлює будь-які гастролі, як і роботу на сцені взагалі. Відновитися після таких травм актриса, на думку лікарів, зможе під кінець березня. На цей час і запланували гастролі Україною, які мали відбутися у Києві, Житомирі та Рівному наприкінці січня.
Іншою поганою новиною, яка, очевидно, сильно вплинула на емоційний стан акторки, була смерть її батька, театрального режисера та колишнього керівника театру в Адигеї Меджида Ахеджакова. Він удочерив майбутню актрису, коли тій було три роки. Хоча народилася вона у Дніпропетровську.

Джерело : http://www.rivnepost.rv.ua

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.