Було управління – стала інспекція

Январь 19 13:22 2012

Такі метаморфози сталися в колишньому управлінні у справах захисту прав споживачів у Рівненській області на виконання постанови Кабміну від 29 червня 2011 року «Про утворення територіальних органів Державної інспекції».

Як розповіла в. о. начальника інспекції Марія Арсенюк, яка має досвід 13-річної роботи в управлінні у справах прав споживачів, а останні п’ять років працювала в ДП «Рівнестандартметрологія», нині ця структура переживає період формування. Вже зареєстрували установчі документи, виробили печатку, на конкурсній основі формується штат інспекції.

– Відбувається не просто зміна вивіски, а розширення функцій колективу, підвищення відповідальності працівників, – каже Марія Арсенюк. – Хоча кількість штатних працівників залишилася та ж. Зокрема, створюється новий відділ – із державного ринкового нагляду непродовольчих товарів, вводиться нова посада – головного спеціаліста з питань корупції.

Поки що в інспекції перевірок не проводять, а допомагають споживачам вирішити проблеми в телефонному режимі. Коли Кабмін затвердить бланки актів перевірок, а в Держінспекції України план роботи – нова структура, тобто інспекція з питань захисту прав споживачів у Рівненській області,  запрацює у звичайному режимі.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.